Služby

Digitálny marketing je komplexný mix online aktivít. namiešame ich v takom pomere, aby sme vám biznis nakopli správnym smerom

Nepoužívame triky, ale overené praktiky

Naša sebadôvera pramení z úspechov našich klientov. Vysoké nároky, ktoré kladieme na pracovné nasadenie sa odzrkadlia vo vašich výsledkoch. Praxou overenými postupmi sa z vás stanú PANI online ULICE.  Prečo online? Pretože podľa nás, je internet miesto, kde sa robí biznis.

Zvýšime konverznú mieru

V ľudskej reči to znamená, že vám pomôžeme zvýšiť počet objednávok, alebo vyplnených formulárov. Používame stratégie výkonnostného marketingu za účelom znásobenia vašich ziskov.

Znížime náklady

Naše online kampane stoja na 3 pilieroch: Stratégia. Zber a analýza dát. Optimalizácia. Na základe týchto postupov vieme svojim klientom dlhodobo znižovať náklady a zároveň efektívne maximalizovať zisky.

Zvýšime návstevnosť

Pre zvýšenie trafficu vám stačí správna stratégia – PPC reklama. Vieme, čo váš biznis nakopne správnym smerom.

AKO to robíme

Konzultácie a stratégia

V online priestore z  vás spravíme žraloka v rybníku. Pomôžeme vám zorientovať sa v online stratégii, aby ste klientov chytali ako rybky.

Výkonnostný marketing

Zabezpečíme, aby ste boli vidieť! Nablýskané reklamy na Googli odrovnajú konkurenciu a prinesú vytúžené zisky.

g

Funkčné weby

Nemáte web? Tvoríme funkčné WordPress webové stránky  s atraktívnym dizajnom, ktoré si ľahko viete spravovať aj sami.

l

Obsahová stratégia

V dobe informačnej epochy je dôležité vedieť ako správne naservírovať informácie potencionálnemu klientovi. My to vieme. A VY?

PPC Audit - kontrola vašej internetovej reklamy

Podrobne preskúmame vaše reklamné účty, nájdeme nedostatky a navrhneme vylepšenia. Našim cieľom je nakopnúť váš biznis.

Kreatívny copywriting

Skúsenosťami vycibrený  štýl, pocukrený štipkou kreativity,  obalený do netradičného šatu z vás zaručene spraví Pána Ulice.

Email marketing

Marketéri v Amerike už dávno pochopili, že email marketing je efektívnym nástrojom online marketingu. Nízke náklady a vysoká návratnosť je ideálny spôsob ako zarobiť, čo myslíte?

SEO - Optimalizácia pre vyhľadávače

Ak chcete predávať na internete, potrebujete byť na prvých pozíciach vo vyhľadávaní. Poznáme stratégie, ktoré vašu stránku nakopnú smerom hore ⇧

Webová analytika

Často vás od úspešných predajov môžu deliť len jednoduché nedostatky vo vašej online stratégii. Dovoľte nám podrobiť váš web analýze a nájsť kľúč k zvýšeniu efektivity vašej stránky.

Vieme, čo robíme

"PANI ULICE sa nám postarali o výkonnostný marketing. Po spustení PPC kampaní na Googli, sme zaznamenali 56 % zvýšenie návštevnosti. Tiež pekne "nakopli" konverznú mieru. Presne tak, ako sľubovali"

Golierik.sk

"Som veľmi spokojný so službami. Prvý mesiac našej spolupráce dokázali investície do reklamy vrátiť 17 násobne! Okrem famóznych výsledkov oceňujem rýchlu, jasnú komunikáciu. Určite sa oplatí s nimi spolupracovať."

eacademy.sk

Zmeňte traffic na verných a vracajúcich sa zákazníkov.

Nepremeškajte príležitosť!