Ak chcete stiahnuť SEO Checklist ⇒KLIKNITE TU⇐ 

Prečo klásť dôraz na SEO?

Určite sa každý z vás už stretol s termínom SEO (search engine optimization) – optimalizácia pre vyhľadávače. Viete však, prečo je vlastne SEO také dôležité?

SEO je jedným z nosných pilierov online marketingu, vďaka ktorému vás vie, používateľ internetu ľahko nájsť. Chyby v SEO optimalizácii majú za dôsledok, že sa vaša stránka zobrazí vo výsledkoch vyhľadávania na nízkych pozíciách a preto vás ľudia nevedia nájsť.

Ak sa na relevantné kľúčové slová nezobrazíte aspoň na prvej strane vo výsledkoch vyhľadávania – prichádzate o zisk. Podľa štúdií až 90 % používateľov prichádza cez prvé 3 výsledky vo vyhľadávaní, čiže už ani prvá strana nestačí.

Konkurencia stále napreduje. V prípade, že nechcete, aby vás preskočila a ukradla vám zisk, musíte ju preskočiť VY!

Dali ste si námahu s tvorbou webovej stránky, urobili ste prvý krok. Výborne! Ste na dobrej ceste ako predbehnúť konkurenciu, ale tam vaša práca nekončí.

Uvedomujeme si, že online marketing, špeciálne SEO optimalizácia je odvetvie, ktoré môže byť trochu mätúce. Každopádne je to mix aktivít, ktoré vám pomôžu rapídne zvýšiť návštevnosť stránky a maximalizovať zisky!

Nenechajte vyhrať konkurenciu. Použite dostupné zbrane online marketingu a maximalizujte svoje zisky.

V prípade, že by ste mali záujem o konzultáciu, alebo prehodnotenie vašej aktuálnej online marketingovej stratégie, budeme radi ak nás kontaktujete.

Podľa našich doterajších skúseností získavajú prvé 3 výsledky vo vyhľadávaní až 90% návštevníkov. Prvý výsledok doslova “kradne” o viac ako 30 % návštevníkov odkazom na 2 a 3 pozícii. 

PANI ULICE

NAKOPNEME VÁM BIZNIS!

Nestrácajte čas a peniaze...

NÁJDETE NÁS